Sertifikalar

Sertifikalar
Rekabet Avantajı Sağlar: Araştırmalar gösteriyor ki, sertifika sahibi insanlar daha hızlı ve verimli çalışmakta, yönetim konusunda daha başarılı olmaktalar. Onlarla beraber görev aldıkları kurulular da hedeflerine daha kolay ve çabuk ulaşmakta, böylelikle rakiplerinin önüne geçmekteler. İş Bulma Kolaylığı: Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar. Zamandan Kazanma Şansı: Uzun yıllar süren deneyimler sonucu edinilen bilgileri konsantre sertifika programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan, daha hızlı ve verimli bir başlangıç yapmaya olanak sağlar.

Yönetici Asistanlığı Sertifikaları Ne İşime Yarar?
Yönetici asistanlığı günümüzde büyük firma ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu meslek dallarından biri olmuştur. Üst düzey yöneticiler ve şirket sahipleri Yönetici asistanlığı çalışma alanında tam yetkin, profesyonel iletişim becerilerine sahip uzman personel ihtiyacı duymakta ve Yönetici asistanları istihdam edilmektedir.

• Her şeyden önce kendini geliştirmek ve ideallerine ulaşmak için bir eğitim alıyorsun.
• Seninle aynı diplomaya sahip olanlar içinde az da olsa bir farkın oluyor.
• Yeniliklerden haberdar oluyorsun kabuğunu kırıyorsun.
• Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.
• Büyük firma ve şirketlerde kariyer yapmak için gerekli bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.
• Yönetici asistanı işlerin akışını belirleyen, işlere yön veren, herhangi bir buyruğa gerek duymadan görev ve sorumluluklarını yerine getiren, gerekirse diğer bölüm çalışanlarıyla işlerin işleyişi hakkında iletişim kurup, onları da yönlendirerek işin verimliliğini ve kalitesini en üst düzeye çıkarabilen kişidir.
• Yönetici asistanı, örgütte yöneticinin resmi işleri kadar, özel işlerini de yürüten; zaman zaman ailesi, akrabaları ve arkadaşları ile görüşen; yöneticinin resmi ve özel yaşamına giren; onun sırlarını, çıkarlarını, hesaplarını, alışkanlıklarını, özelliklerini, istek ve beklentilerini, hedeflerini bilen kişidir.
• Kendilerinden beklentilerin farkındalıklarının sağlanması.
• Kişisel gelişim ve etkili insan olma.
• Kişisel imaj.
• Eğitim ve sosyal hayat.
• İletişimin önemi, teknikleri ve becerileri.

Muhasebe Sertifika Programı Ne İşime Yarar?
Bilgisayarlı Muhasebe konusunda Türkiye genelinde Tek Düzen Hesap Planı ve buna bağlı olarak genel muhasebe eğitimleri verilmektedir. Buna bağlı olarak Meslek Yüksek Okulu ve Üniversitelerden Mezun olan öğrencilerimiz Ön Muhasebe konusunda yeterli bilgiye sahip olamamaktadırlar. Biz de Bilgisayarlı Muhasebe konusunda eğitimlerimiz sırasında Tam anlamıyla Ön muhasebe eğitimini vererek Genel Muhasebeyle de bağlantı kurulmasını sağlamış oluyoruz. Dolayısıyla bu eğitimler, bu mesleği tercih edenler açısından kaçınılmaz bir gereklilik halini almaktadır.

* Muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyenler,
* Bir firmanın muhasebe ve finans departmanında çalışmak isteyenler,
* Kendi işini kurmayı hedefleyenler ve temel bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duyanlar,
* Şirketlerin muhasebe ve mali işler bölümlerinde çalışıp bilgilerini güncellemek isteyen profesyoneller,
* Serbest olarak muhasebecilik mesleği ile uğraşanlar,
* Muhasebe ile ilgili başarı sertifikası almak isteyenler,
* Yeni bir meslek edinmek isteyenler,
Firmaların muhasebe ve finans departmanında çalışan ya da çalışacaklara yönelik hazırlanmış bir muhasebe eğitimidir. Katılımcıların bu eğitim sonunda muhasebe ile ilgili bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğrenmeleri ve çalışacağı kurumun muhasebe işlemlerini yürütebilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmektedir. Sizde muhasebe mesleğinde yer edinmek ve bu alanda profesyonel, piyasa bilgisi olan biri olmak istiyorsanız bu eğitime katılabilirsiniz.
Emlak Müşavirliği ve Site Yöneticiliği Sertifikaları Ne İşime Yarar?
Son yıllarda apartman ve site gibi toplu yaşam yerleşimlerinin artması, bu alanların daha profesyonel olarak yönetilmesini ihtiyaç haline getirmiştir. Bu eğitim programı ile katılımcıların;
•Temel hukuk kavramlarını anlama ve yerinde kullanmaları
•Site ve apartman yönetimi ile ilgili mevzuatı öğrenme ve değişiklikleri takip etmeleri,
•Toplumsal düzeni sağlayan kurallara ve kişilik haklarına uygun davranmaları,
•Kendini doğru ifade etmeleri,
•Etkin dinleyici olmaları
•İkna edici iletişim kurmaları hedeflenmektedir.
Dersler işlenirken, gerektiğinde apartman, site ve toplu konut yönetici ve denetçilerinin yanı sıra uzman akademisyenlerle ve bu alanda çalışmış ya da halen çalışmakta olan tecrübeli yöneticiler, bilgileriyle birlikte aktaracaklardır.
Bu sertifika programı, gayrimenkul projelerindeki ihtiyaçları doğru tespit ederek, uygun maliyetle kaliteli hizmet sunumunu sağlayacak, gelir – gider dengesini yönetecek ve güçlü iletişim ile yapılan çalışmaları etkili anlatabilecek profesyonel bina ve toplu yapı yöneticileri yetiştirmek üzere hazırlanmıştır.
Bu eğitime Kimler Katılmalı :
• Site ve Toplu Yapı Yönetimi Çalışanları
• Bina Yöneticileri
• Emlak şirketleri
• Bina ve Site Yönetiminde çalışmak isteyenler
• Gayrimenkul Geliştirme Şirketlerinin satış sonrası biriminde çalışanlar ve çalışmak isteyenler KATILABİLİR.

Dış Ticaret Sertifika Programı Ne İşime Yarar?
Dış Ticaret’e giriş seviyesinde bilgilendirme
Bir firmanın tüm dış ticaret operasyon işlemleri hakkında bilgilendirme
AMACIMIZ, Bu eğitime katılanlara dış ticaret konusunda olmazsa olmaz temel bilgileri öğretmektir.
Bu sayede uluslararası ticaret konularına hâkim olabileceklerdir. Eğitimin tamamına katılanlar, Temel Dış Ticaret Semineri Katılım Sertifikası sahibi olacaklardır. Katılımcı Profili Başta işletmelerin ithalat ve ihracat bölümlerinde çalışanları olmak üzere, dış ticaret ve gümrük müşavirlik firmaları çalışanlarıyla beraber, avukatlar, serbest muhasebeci ve mali müşavirler, dış ticaret konusunda bilgilenmek isteyenler ve dış ticaret sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen öğrencilere yöneliktir.

Tıbbi Sekreterlik Sertifika Programı Ne İşime Yarar?
Ülkemizin temel sorunlarından birisi olan ; yeteneklerin doğru yerde kullanılmaması ve doğru eğitim alınmaması. Bu sistem içerisinde, binlerce meslek sahibi, mesleği üzerinde yetkin olsa dahi bu yetkinliğini ispatlayamamasıdır. Özellikle sağlık personeli, bu eğitim programıyla birlikte, mesleki yeterliliklerini hem kendilerine hem bağlı bulundukları sağlık merkezine ispatı mümkün olabilecektir.
Özellikle hastanelerde, hem sözleşmeli hem de taşeron firma aracılığıyla çalışan personelin, bu eğitimi alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir.
Ayrıca tüm hastanelerin en büyük sorunlarından biri olan eğitimsiz personel sorunu nedeni ile bu alanda eğitim almış, eğitimini başarıyla tamamlamış ve sertifika sahibi personel tercih edilmiştir.
Eğitim programına katılan Kursiyerler, Hastanelerde ve Sağlık kuruluşlarında Sağlık Ocaklarında doktor muayenehanelerinde işe başlayabilirler.
Bu eğitim sistemi içerisinde; Tıp Sekreterinin ihtiyaç duyabileceği tüm bilgilerle birlikte; Hem iş hayatında kullanabilecekleri; hem de özel hayatına yarar sağlayabilecekleri, Kişisel gelişim konularında da eğitim alabileceklerdir. ‘Beden Dili, Diksiyon, İletişim Teknikleri ve Hasta Psikolojisi ve Algı Sistemleri üzerine de eğitimler alacaklar ve yaşam standartlarını, yaşama bakış açılarını değiştirebileceklerdir.
Türkiye’nin en iyi uzaktan eğitim Sistemi’ne sahip olan Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezi; Tamamen Hastane Yönetim Kuralları Standartları’nda hazırlanan Türkiye’nin En iyi Uzaktan Eğitim Sistemi’ne sahiptir.
Eğitim’in temel amaçları, özellikle çalışan personelin, maddi ve manevi zarar görmeden, hem Mesleki eğitimlerine katkıda bulunmak, hem de kişilerin iş ve özel hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri, kişisel gelişim programları, hasta psikolojisi ve ilk yardım gibi birçok eğitim programını da içermektedir.

Kişisel Gelişim Sertifikaları Ne İşime Yarar?
Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.
Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Çocuk Eğitimi Sertifika Programı Ne İşime Yarar?
Günümüzün en önemli mesleklerinden sayılan Çocuk Gelişimi alanı kurslarımız kişilere 4-6 yaş çocuklar hakkında beslenme, sağlık ve kişisel gelişimlerinin doğru bir şekilde gelişmesi hakkında gerekli deneyimi kazandırmak amaçlamaktadır.
Çocuk Geliştirici ve Bakıcısı eğitimi sertifikası vererek bu alanda kolaylıkla iş yaşamına atılmalarını sağlamakta ayrıca bayanların annelik konumunda kendi çocuklarının gelişiminde önemli derecede faydalı olmaktadır. KREŞLERDE, ANA OKULLARINDA – EVLERDE ÇALIŞABİLİRSİNİZ. AYRICA KREŞ AÇABİLİRLER.

Kalite Yönetim Sistemleri eğitim sertifikaları ile kurumlarda hangi pozisyonlarda çalışabilirim?
Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.